Përshkrim

Cader plazhi me dizajne te ndryshme

Cader me madhesi te vogel 1,5 kg

Teper e lehte dhe praktike

Transportohet shume lehtesisht

Me diameter 170 cm

Kjo cader vjen me nje strukture metalike te forte dhe material poliester e cila eshte rezistente ndaj ujit , rrezeve te diellit dhe stuhive te eres ne nje dite te nxehte vere.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Cader plazhi 170 cm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products