Cader plazhi 170 cm

1,490 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: K151-86

Cader plazhi me dizajne te ndryshme

Cader me madhesi te vogel 1,5 kg

Teper e lehte dhe praktike

Transportohet shume lehtesisht

Me diameter 170 cm

Kjo cader vjen me nje strukture metalike te forte dhe material poliester e cila eshte rezistente ndaj ujit , rrezeve te diellit dhe stuhive te eres ne nje dite te nxehte vere.

Be the first to review “Cader plazhi 170 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu