Përshkrim

Ndryshon ngjyren e saj ne moment qe laget nga shiu.

Do te ndiheni te vecante dhe kjo jo vetem per shkak te , por edhe si pasoje e ndryshimit te ngjyres se saj si nje kameleon.

Me kornizë të fortë metalike për të lejuar një stabilitet më të madh në erërat e forta. Doreza ergonomike, e rrëshqitshme dhe e gomuar me rrip dore lejon mbajtjen e lehtë. Cader Shiu e cila ju shpeton prej diteve te zymta me shi. 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Cader Shiu qe ndryshon ngjyre RST Umbrella”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products