Cader Shiu qe ndryshon ngjyre RST Umbrella

1,990 L

Sold By: Serxhio

Out of stock

Kodi: k231-35

Ndryshon ngjyren e saj ne moment qe laget nga shiu.

Do te ndiheni te vecante dhe kjo jo vetem per shkak te , por edhe si pasoje e ndryshimit te ngjyres se saj si nje kameleon.

Me kornizë të fortë metalike për të lejuar një stabilitet më të madh në erërat e forta. Doreza ergonomike, e rrëshqitshme dhe e gomuar me rrip dore lejon mbajtjen e lehtë. Cader Shiu e cila ju shpeton prej diteve te zymta me shi. 

Be the first to review “Cader Shiu qe ndryshon ngjyre RST Umbrella”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Cader Shiu qe ndryshon ngjyre RST Umbrella

1,990 L