Description

Është gjithmonë e zgjuar të kesh një çantë: në një panair, gjatë pazarit, në supermarket, në pishinë, gjatë udhëtimit… Thjesht duhet të mbani mend ta sillni!

 

 QËNDRUESHMËRIA : Najloni ynë i cilësisë së lartë, super i lezetshëm, rezistent ndaj ujit, i ripërdorshëm çantë bartëse është madhësia perfekte dhe është mjaft e madhe për të mbajtur sa më shumë që të jetë një standard çantë ushqimore. Çantat janë të përforcuara me qepje të dyfishta në qepje dhe rripa, gjë që i bën ato shumë më të qëndrueshme se të tjerat.

 

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Çantë Ushqimesh FIBAUI”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ShoppingTV-pm1No ratings found yet!
  • Address:
Visit Store
More Products