Përshkrim

Është gjithmonë e zgjuar të kesh një çantë: në një panair, gjatë pazarit, në supermarket, në pishinë, gjatë udhëtimit… Thjesht duhet të mbani mend ta sillni!

 

 QËNDRUESHMËRIA : Najloni ynë i cilësisë së lartë, super i lezetshëm, rezistent ndaj ujit, i ripërdorshëm çantë bartëse është madhësia perfekte dhe është mjaft e madhe për të mbajtur sa më shumë që të jetë një standard çantë ushqimore. Çantat janë të përforcuara me qepje të dyfishta në qepje dhe rripa, gjë që i bën ato shumë më të qëndrueshme se të tjerat.

 

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Çantë Ushqimesh FIBAUI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products