Çanta bagazhi udhëtimi

1,490 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

– Material najloni dhe poliester me cilësi të lartë
– I papërshkueshëm nga spërkatjet
– Kundër gërvishtjeve dhe i lehtë
– Mund të paloset në një qese kompakte
– Ka kapacitet te madh për të ruajtur rrobat
– Çanta eshte e shkëlqyer për udhëtime

Kodi: k13-493 Category:

. Pëlhurë najloni + trajtim i veçantë me veshje PU, i papërshkueshëm nga uji dhe rezistent ndaj konsumit
. Kapacitet i madh, mund të ruajë rrobat e nevojshme për dy deri në tre ditë udhëtim
. Dy tërheqje zinxhir për hapje dhe mbyllje të lehtë
. Dizajni i rripit të zgjeruar najloni, procesi i përdorimit nuk është i ngushtë
. Lehtë për t’u mbajtur, e palosshme ose varet  në karrocën e bagazhit, e përshtatshme për karroca me gjerësi më të vogël se 20 cm
. Përveç udhëtimeve, piknikut dhe blerjeve, ju gjithashtu mund ta mbani atë dhe nuk keni nevojë të mbani bagazhin me të dyja duart

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Çanta bagazhi udhëtimi”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu