Përshkrim

. Pëlhurë najloni + trajtim i veçantë me veshje PU, i papërshkueshëm nga uji dhe rezistent ndaj konsumit
. Kapacitet i madh, mund të ruajë rrobat e nevojshme për dy deri në tre ditë udhëtim
. Dy tërheqje zinxhir për hapje dhe mbyllje të lehtë
. Dizajni i rripit të zgjeruar najloni, procesi i përdorimit nuk është i ngushtë
. Lehtë për t’u mbajtur, e palosshme ose varet  në karrocën e bagazhit, e përshtatshme për karroca me gjerësi më të vogël se 20 cm
. Përveç udhëtimeve, piknikut dhe blerjeve, ju gjithashtu mund ta mbani atë dhe nuk keni nevojë të mbani bagazhin me të dyja duart

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Çanta bagazhi udhëtimi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products