Çanta Ushqimore e Palosshme me Rrota

1,690 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Materiali: pëlhurë oxford
Kapaciteti maksimal: 23 l
Pëlhurë e trashë dhe e qëndrueshme
2 rrota të palosshme në fund
Dizajn unik i zgjerueshëm
Përdoreni atë si një karrocë ushqimore ose një çantë mbi supe
Ngarkesa maksimale: 25 kg

Kodi: K86-311 Category: Tag:

Material pëlhure poliester me cilësi të lartë, cilësi të besueshme
Rrjeti i sipërm lejon që çanta të kthehet në madhësi normale
Gjatë largimit, rrotat gjithashtu mund të largohen, më të përshtatshme për t’u mbajtur.
Rimorkiator me cilësi të lartë, kur hasni ngarkesa të rënda, mund ta hapni, t’i drejtoheni karrocave për ta përdorur

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Çanta Ushqimore e Palosshme me Rrota”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Çanta Ushqimore e Palosshme me Rrota