Cante & Krevat per Bebe

4,490 L6,800 L (-34%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

Produkt me i ri ne treg vjen me super prakticitet per nenat qe kane femije te vegjel.

Ka 5 xhepa te medha per te ,bajtuar sendet e bebit.

Nje nga xhepat eshte termike per te mbajtur te ngrohte qumeshtin apo ushqimin e femijes.

Dimensionet: 74 cm x 35 cm x 18 cm.

Materiali me cilësi të lartë e bën qesen të papërshkueshëm nga uji dhe të lehtë për t’u pastruar
Modeli 3-në-1 sjell prakticitetin, e lehtë për t’u montuar dhe ruajtur
Xhepat e thellë ndihmojnë që veshjet, shishet, pelenat, pecetat të ruhen lehtësisht. Veçanërisht, xhepi i izoluar e mban të ngrohtë shishen e foshnjave
Dizajni i rehatshëm i dorezës siguron mbajtje të rehatshme dhe të sigurt
Dhurata perfekte për çdo nënë

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Cante & Krevat per Bebe”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

4,490 L6,800 L (-34%)

Shto në Kasë