Përshkrim

Cante me vegla pune
Canta permban:
  1.  Pinca
  2.  Cekic
  3.  Cels papagall
  4.  Meter: 2 m
  5.  Indikator
  6.  2 kacavida pete: 1 e madhe dhe 1 e vogel
  7.  2 kacavida yll: 1 e madhe dhe 1 e vogel
  8.  Izolant
  9.  Brisk

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Cante me vegla pune”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products