Përshkrim

Cante per karroce Borsa Fasciatoio Mila – Cam

  • Me nje rrip krahu te gjate dhe dy doreza te vogla nga jashte
  • Me zinxhire dhe xhepa si brenda edhe jashte me nendarje per te vendosur sendet e domosdoshme te bebes tuaj
  • Ne brendesi ka edhe nje shtroje te vogel per momentin e nderrimit te pelenes se femijes
  • Permasat jane 43 x 22 x 34 cm Pesha eshte 1,1 kg

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Cante per karroce Borsa Fasciatoio Mila – Cam”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products