Përshkrim

🛑Canta e shkolles per meshkuj e dizenjuar ne ngjyra te forta si e verdhe e kuqe dhe blu e erret!

🛑Canta eshte me dy xhepa nga brenda per te vendosur librat dhe fletoret!

🛑Ka dhe nje minixhep nga jashte per te vendosur mjetet qe nevojiten ne shkolle!

🛑Permasat e cantes jane 45 x 35 x 20 cm!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Cante shkolle EST Avengers”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products