Cante shkolle EST Avengers

5,690 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:6335

Categories: ,

🛑Canta e shkolles per meshkuj e dizenjuar ne ngjyra te forta si e verdhe e kuqe dhe blu e erret!

🛑Canta eshte me dy xhepa nga brenda per te vendosur librat dhe fletoret!

🛑Ka dhe nje minixhep nga jashte per te vendosur mjetet qe nevojiten ne shkolle!

🛑Permasat e cantes jane 45 x 35 x 20 cm!

Be the first to review “Cante shkolle EST Avengers”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.50 4.50 rating from 10 reviews

Menuja kryesore

Cante shkolle EST Avengers

5,690 L

Add to Cart