Cante shkolle EST Winx+Borsetta-18

5,190 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: 6329

Categories: ,

🛑Canta e shkolles “EST Winx” nje nga cantat me te mira dhe me e preferuara e vajzave te vogla qe pelqejne personazhet e vajzave te mrekullueshme te Winx!
🛑Canta eshte me nje xhep te madh per librat, nje xhep per fletoret, dhe nje xhep me te vogel per te vendosur mjetet si dhe artikuj te tjere shkollore!
🛑Pjesa e shpines eshte e forte, nuk lejon librat te vrasin shpinen, rripat jane me sfungjer te cilet nuk vrasin shpatullat!
🛑Canta vjen me nje dhurate shume te kendshme, me nje kulete te vogel per mjetet!

Be the first to review “Cante shkolle EST Winx+Borsetta-18”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.50 4.50 rating from 10 reviews

Menuja kryesore

Cante shkolle EST Winx+Borsetta-18

5,190 L

Add to Cart