Përshkrim

🛑Canta e shkolles “EST Winx” nje nga cantat me te mira dhe me e preferuara e vajzave te vogla qe pelqejne personazhet e vajzave te mrekullueshme te Winx!
🛑Canta eshte me nje xhep te madh per librat, nje xhep per fletoret, dhe nje xhep me te vogel per te vendosur mjetet si dhe artikuj te tjere shkollore!
🛑Pjesa e shpines eshte e forte, nuk lejon librat te vrasin shpinen, rripat jane me sfungjer te cilet nuk vrasin shpatullat!
🛑Canta vjen me nje dhurate shume te kendshme, me nje kulete te vogel per mjetet!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Cante shkolle EST Winx+Borsetta-18”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products