Përshkrim

🛑Cante shkolle per vajza me personazhin “Frozen” ne ngjyre roze.

🛑Canta vjen mjaft e bollshme, me dy xhepa te medhenj per te vedosur librat dhe fletoret,
me dy xhepa te vegjel per te vendosur mjetet e shkolles dhe dy xhepa te tjere anash per te vendosur shishen e ujit!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Cante shkolle Frozen 020”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products