Përshkrim

Nuk ka zgjidhje me te mire se kjo per te qene aktiv ne cdo cast te dites.
✔️”Cante shkolle per djem dhe vajza me panel diellor”.
Energjia diellore eshte e disponueshme kudo dhe pa kosto shtese.
Ndersa ju shijoni perditshmerine tuaj nuk keni pse te shqetesoheni per baterine e telefonit, tabletit apo laptopit.
Mund ti poziciononi te gjitha ne vendin e tyre sepse canta suporton hapsire specifike per cdo send tuajin. Eshte nje ide e zgjuar dhe praktike per perditshmerine tuaj.
Mund ta perdorni per ne shkolle apo dhe per ne udhetime.

✔️Paneli diellor ofron nje fuqi prej 1A e afte te karikoj te gjitha baterite.
✔️Paneli diellor dhe Fuqia diellore: 6.5W, 6.5V

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton ““Cante Shkolle me Panel Diellor””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products