“Cante Shkolle me Panel Diellor”

3,490 L3,890 L (-10%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: k231-51

Category:

Nuk ka zgjidhje me te mire se kjo per te qene aktiv ne cdo cast te dites.
✔️”Cante shkolle per djem dhe vajza me panel diellor”.
Energjia diellore eshte e disponueshme kudo dhe pa kosto shtese.
Ndersa ju shijoni perditshmerine tuaj nuk keni pse te shqetesoheni per baterine e telefonit, tabletit apo laptopit.
Mund ti poziciononi te gjitha ne vendin e tyre sepse canta suporton hapsire specifike per cdo send tuajin. Eshte nje ide e zgjuar dhe praktike per perditshmerine tuaj.
Mund ta perdorni per ne shkolle apo dhe per ne udhetime.

✔️Paneli diellor ofron nje fuqi prej 1A e afte te karikoj te gjitha baterite.
✔️Paneli diellor dhe Fuqia diellore: 6.5W, 6.5V

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: ““Cante Shkolle me Panel Diellor””

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

"Cante Shkolle me Panel Diellor"

3,490 L3,890 L (-10%)

Shto në Kasë