Përshkrim

🛑Cante shkolle per djem me personazhet me te dashur per femije.
🛑Spider-Man, Captain America dhe Iron-Man vijne se bashku si nje skuader ne kete cante.
🛑Canta ka dy xhepa te bollshem per libra dhe fletore.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Cante shkolle Superstar-17”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products