Përshkrim

Kjo çantë shumëfunksionale është bërë nga materiali Nylon Ujor me cilësi të lartë për të mbrojtur mallrat tuaja nga uji. Për veshjen e brendshme, përdoret poliestër i butë me cilësi premium. Pajisjet si grepa të forcuara, zinxhirët dhe kopset e përdorura janë rezistente ndaj konsumit, të lëmuar, të cilësisë premium dhe të qëndrueshme.
KAPACITETI I MADH:
Vjen me 2 ndarje me një mëngë të veçantë laptopi për të mbajtur laptopin 39,6 cm. Një ndarje tjetër mund të mbajë veshje, kamerë, kufje, google etj. Xhepa shtesë me zinxhir përpara me një organizator për të ruajtur revistën, stilolapsat, çelësat, muzikën, kozmetikën, karikuesin, bankën e energjisë, syze, pasaportë, kabllo .Ka xhepa anësore për shishet e ujit , cadra, portofol etj.
TIPARE USB
Me një karikues USB të integruar jashtë dhe një kabllo karikimi të integruar, kjo çantë usb ju ofron një mënyrë më të përshtatshme për të karikuar pajisjen tuaj elektronike kudo. Kjo çantë shpine nuk ushqehet vetë, ju duhet një bankë energjie për ta karikuar
RRIPI DHE MATERIALI PREMIUM:
Kjo çantë shumëfunksionale është bërë nga materiali Nylon Ujor Repellent me cilësi të lartë për të mbrojtur mallrat tuaja nga uji. Për veshjen e brendshme, përdoret poliestër i butë me cilësi premium. Pajisjet si grepa të forcuara, zinxhirët dhe kopset e përdorura janë rezistente ndaj konsumit, të lëmuar, të cilësisë premium dhe të qëndrueshme.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Cante shpine BANGE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products