Cante shpine BANGE

5,490 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Material:Oxford
Veshja e brendshme: poliestër.
E butë dhe e rehatshme për të lehtësuar shpinën.
I papërshkueshëm nga uji dhe rezistent ndaj konsumit
Ndarje e veçantë dhe e papërshkueshme nga dridhja e laptopit 15,6 inç
Rrip i rregullueshëm dhe zinxhir i cilësisë së lartë.
Dizajni i përshtatshëm për karikim ,USB
Permasa:31*51*18cm
Pesha:1.2KG

Kodi: K28-99 Kategoritë: , , , Etiketa: ,

Kjo çantë shumëfunksionale është bërë nga materiali Nylon Ujor me cilësi të lartë për të mbrojtur mallrat tuaja nga uji. Për veshjen e brendshme, përdoret poliestër i butë me cilësi premium. Pajisjet si grepa të forcuara, zinxhirët dhe kopset e përdorura janë rezistente ndaj konsumit, të lëmuar, të cilësisë premium dhe të qëndrueshme.
KAPACITETI I MADH:
Vjen me 2 ndarje me një mëngë të veçantë laptopi për të mbajtur laptopin 39,6 cm. Një ndarje tjetër mund të mbajë veshje, kamerë, kufje, google etj. Xhepa shtesë me zinxhir përpara me një organizator për të ruajtur revistën, stilolapsat, çelësat, muzikën, kozmetikën, karikuesin, bankën e energjisë, syze, pasaportë, kabllo .Ka xhepa anësore për shishet e ujit , cadra, portofol etj.
TIPARE USB
Me një karikues USB të integruar jashtë dhe një kabllo karikimi të integruar, kjo çantë usb ju ofron një mënyrë më të përshtatshme për të karikuar pajisjen tuaj elektronike kudo. Kjo çantë shpine nuk ushqehet vetë, ju duhet një bankë energjie për ta karikuar
RRIPI DHE MATERIALI PREMIUM:
Kjo çantë shumëfunksionale është bërë nga materiali Nylon Ujor Repellent me cilësi të lartë për të mbrojtur mallrat tuaja nga uji. Për veshjen e brendshme, përdoret poliestër i butë me cilësi premium. Pajisjet si grepa të forcuara, zinxhirët dhe kopset e përdorura janë rezistente ndaj konsumit, të lëmuar, të cilësisë premium dhe të qëndrueshme.

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Cante shpine BANGE”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu