Çantë shpine e palosshme Joyroom

1,490 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

-Ka rezistencë te mirë ndaj konsumimit.
-Materiali eshte polister,e papershkueshme nga uji.
-Ofron shumë hapësirë për të mbajtur të gjitha sendet tuaja të rëndësishme
-Gjatësia e rripit mund të rregullohet sipas nevojës tuaj
-Mund të paloset kur nuk përdoret
-Ideale për kampe, udhëtime,hipizem etj.
-Pesha:80 gr
-Kapaciteti:13L

Kodi: k13-503 Kategoritë: , Tag:

Çanta e shpines e palosshme Joyroom eshte e vogël dhe lehtë me peshe 80 gram.
Mund të paloset kur nuk është në përdorim në madhësinë e dorës tuaj.Veshja poliestër eshte e qëndrueshme dhe me cilësi të lartë.
Material prej nailoni me densitet të lartë 1500D eshte e papërshkueshëm nga uji ,shiu nuk do t’i lag artikujt brenda cantes .Gjatësinë e rripit te shpatullave e rregulloni sipas nevojës tuaj.
Me kapacitet të madh 13 L ne te mund të vendoset libra, ujë, çadra dhe sende të tjera personale, të përshtatshme për kampe, udhëtime, etj.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Çantë shpine e palosshme Joyroom”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Çantë shpine e palosshme Joyroom