Përshkrim

Çanta e shpines e palosshme Joyroom eshte e vogël dhe lehtë me peshe 80 gram.
Mund të paloset kur nuk është në përdorim në madhësinë e dorës tuaj.Veshja poliestër eshte e qëndrueshme dhe me cilësi të lartë.
Material prej nailoni me densitet të lartë 1500D eshte e papërshkueshëm nga uji ,shiu nuk do t’i lag artikujt brenda cantes .Gjatësinë e rripit te shpatullave e rregulloni sipas nevojës tuaj.
Me kapacitet të madh 13 L ne te mund të vendoset libra, ujë, çadra dhe sende të tjera personale, të përshtatshme për kampe, udhëtime, etj.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Çantë shpine e palosshme Joyroom”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products