Çantë Shpine Laptopi | BANGE

5,490 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Materiali kryesor: Poliestër
Vëllimi 20-35L
Pesha:1,25 kg
Rezistent ndaj ujit
Bllokim i koduar kundër vjedhjes
Ndarja e përkushtuar sendeve te ndodhura brenda
Ndarje e madhe kryesore për libra dhe lidhëse, ose
nëse jeni duke udhëtuar, sende të rëndësishme personale.
Përmasat: 32cm x 45 x 11cm

Kodi: K28-98 Kategoritë: , , , Tag:

Çantë Shpine Laptopi | BANGE është bërë nga pëlhura poliester dhe najloni të papërshkueshëm nga uji dhe të qëndrueshme me cilësi të lartë me zinxhirë metalikë. Kjo siguron një përdorim të sigurt dhe afatgjatë.

Me karikuesin USB të integruar jashtë, kjo çantë shpine ju ofron një mënyrë të përshtatshme për të karikuar pajisjet tuaja ndërsa bëni disa gjëra të tjera. Çanta e shpinës mund të jetë një dhuratë e shkëlqyer teknologjike për njerëzit tuaj më të afërt. Ju lutemi vini re se çanta e shpinës nuk vjen me një powerbank.

Shtresa e sfungjerit me frymëmarrje në shpinë dhe rripin e shpatullave reduktojnë presionin në mënyrë efektive. Rripi i rregullueshëm i shtrëngimit e mban çantën e shpinës të fiksuar në trupin tuaj dhe doreza e butë e sipërme lejon që kjo çantë të shndërrohet në një çantë dore.

Kapaciteti i çantës së shpinës është 20-35 litra, që mjafton për të mbajtur shumë gjëra të nevojshme ditore, elektronikë të teknologjisë, aksesorë etj.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Çantë Shpine Laptopi | BANGE”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Çantë Shpine Laptopi | BANGE