Përshkrim

Çantë Shpine Laptopi | BANGE është bërë nga pëlhura poliester dhe najloni të papërshkueshëm nga uji dhe të qëndrueshme me cilësi të lartë me zinxhirë metalikë. Kjo siguron një përdorim të sigurt dhe afatgjatë.

Me karikuesin USB të integruar jashtë, kjo çantë shpine ju ofron një mënyrë të përshtatshme për të karikuar pajisjet tuaja ndërsa bëni disa gjëra të tjera. Çanta e shpinës mund të jetë një dhuratë e shkëlqyer teknologjike për njerëzit tuaj më të afërt. Ju lutemi vini re se çanta e shpinës nuk vjen me një powerbank.

Shtresa e sfungjerit me frymëmarrje në shpinë dhe rripin e shpatullave reduktojnë presionin në mënyrë efektive. Rripi i rregullueshëm i shtrëngimit e mban çantën e shpinës të fiksuar në trupin tuaj dhe doreza e butë e sipërme lejon që kjo çantë të shndërrohet në një çantë dore.

Kapaciteti i çantës së shpinës është 20-35 litra, që mjafton për të mbajtur shumë gjëra të nevojshme ditore, elektronikë të teknologjisë, aksesorë etj.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Çantë Shpine Laptopi | BANGE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products