Çantë Shpine Luksoze | BANGE

5,490 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Materiali kryesor: Najloni
Materiali i veshjes: Poliestër
Kapaciteti: 20-35 Litra
Lloji i mbylljes: zinxhir dhe kapak
I papërshkueshëm nga uji dhe rezistent ndaj konsumit
Dizajni i përshtatshëm për karikim ,USB
Mund të hapet dhe mbyllet 180 gradë
Përmasat: 32x15x48cm

Kodi: K28-97 Kategoritë: , , , Tag:

Çanta e shpinës është bërë nga pëlhura poliester dhe najloni të papërshkueshëm nga uji dhe të qëndrueshme me cilësi të lartë me zinxhirë metalikë. Kjo siguron një përdorim të sigurt dhe afatgjatë.

BLLOKIMI KUNDËR VJEDHJES: Çanta e lehtë e udhëtimit me këtë teknologji inteligjente mund të hapet lirshëm 90-180 gradë, duke ju lejuar të kaloni shpejt kontrollin e sigurisë së aeroportit dhe t’i mbani gjërat të rregullta. Bllokimi doganor i TSA mund të mbrojë sendet tuaja nga hajdutët.

PORTA E KARKIMIT USB: Me karikuesin USB të integruar jashtë, kjo çantë shpine ju ofron një mënyrë të përshtatshme për të karikuar pajisjet tuaja ndërsa bëni disa gjëra të tjera. Çanta e shpinës mund të jetë një dhuratë e shkëlqyer teknologjike për njerëzit tuaj më të afërt. Ju lutemi vini re se çanta e shpinës nuk vjen me një powerbank.

FRYMËRMARRJA: Shtresa e sfungjerit me frymëmarrje në shpinë dhe rripin e shpatullave reduktojnë presionin në mënyrë efektive. Rripi i rregullueshëm i shtrëngimit e mban çantën e shpinës të fiksuar në trupin tuaj dhe doreza e butë e sipërme lejon që kjo çantë të shndërrohet në një çantë dore.

KAPACITETI I MADH DHE RUAJTJA: Kapaciteti i çantës së shpinës është 23 litra, që mjafton për të mbajtur shumë gjëra të nevojshme ditore, elektronikë të teknologjisë, aksesorë etj. Ajo ka një ndarje kryesore që mund të mbajë Laptop 15.6 Inç.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Çantë Shpine Luksoze | BANGE”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Çantë Shpine Luksoze | BANGE