Përshkrim

 

  • Dizajni unik ne mode dhe gjthashtu siguron rehati te larte.
  • Praktike për ta perdorur ne zyrë, shkollë etj.
  • Ngjyra: Gri, e zeze dhe blu.
  • Materiali: Rrobe e papershkueshme nga uji.
  • Materiali i brendshem: Poliester.
  • Burimi i energjisë: Energjia diellore.
  • Tensioni i daljes: 6.6 (V)
  • Rryma e daljes: 1000 (mA)
  • Fuqia e baterisë: 6.6W
  • Madhesia e produktit: perafersisht 320 * 100 * 440 mm.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Cante shpine per laptop 16.5””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products