Cantë Dore Sportive e Palosshme ROMIX 25L

1,490 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

  • Cantë shpine ultra e lehtë 25L
  • Material poliestër me cilësi të lartë
  • E lehtë për t’u ruajtur dhe mbajtur,mund të paloset në një çantë të vogël dore
  • Ideale për udhëtime ditore, pushime, udhëtime, ekskursione, shkollë
  • Madhësia e çantës së palosur: 23 x 14 cm
  • Madhesia e cantes e hapur: 48,00 x 16,00 x 32,00 cm
Kodi: K13-495 Category:

ROMIX, çantë shpine ultra e lehtë, e palosshme, e papërshkueshme nga uji, dhe  e përshtatshme për shëtitje e përdorim të përditshëm.
Eshte  ideale për kampe dhe aktivitete në natyrë.
Kjo çantë shpine ultra e lehtë paloset lehtë për tu ruajtur në një çantë të vogël.
Mund të ruhet në një valixhe ose çantë.
Ideale për udhëtime ditore, pushime, udhëtime, ekskursione, shkollë, kampe dhe pazar.
Me 2 rripa të rehatshëm të rregullueshëm të shpatullave për t’u veshur rehat.
Bërë nga najloni i cilësisë së lartë, i papërshkueshëm nga uji dhe lotsjellës.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Cantë Dore Sportive e Palosshme ROMIX 25L”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Cantë Dore Sportive e Palosshme ROMIX 25L