Përshkrim

ROMIX, çantë shpine ultra e lehtë, e palosshme, e papërshkueshme nga uji, dhe  e përshtatshme për shëtitje e përdorim të përditshëm.
Eshte  ideale për kampe dhe aktivitete në natyrë.
Kjo çantë shpine ultra e lehtë paloset lehtë për tu ruajtur në një çantë të vogël.
Mund të ruhet në një valixhe ose çantë.
Ideale për udhëtime ditore, pushime, udhëtime, ekskursione, shkollë, kampe dhe pazar.
Me 2 rripa të rehatshëm të rregullueshëm të shpatullave për t’u veshur rehat.
Bërë nga najloni i cilësisë së lartë, i papërshkueshëm nga uji dhe lotsjellës.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Cantë Dore Sportive e Palosshme ROMIX 25L”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products