Përshkrim

Çanta e shpines sportive eshte material najloni i papërshkueshëm nga uji dhe rezistent ndaj gërryerjes me cilësi të lartë, me një ndjesi prekjeje të butë dhe të lëmuar.
Ka kapacitet i madh që ju të organizoni më lehtë rrobat, çorapet, peshqiret dhe sendet e tjera .Perbehet nga zinxhirë me cilësi të lartë dhe punim të mirë për ta bërë çantën të qëndrueshme.
Ka nje  peshë jashtëzakonisht të lehtë dhe të palosshme qe peshon 135 gram me madhësinë: 50.8x33x22.8cm dhe madhësia e palosjes: 17.8×13.9×3.8 cm

Kjo çantë është e përshtatshme për çdo aktivitet në natyrë, si udhëtime, kampe, vrapim, shëtitje etj
Ju mund ta mbani atë kudo për ta bërë udhëtimin tuaj më të përshtatshëm.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Çantë Shpine Sportive e Palosshme Unisex ROMIX 20L”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products