Përshkrim

Çanta e përditshme ka zinxhirë të lëmuar anash. Pasi të tërhiqet zinxhiri, çanta do të ofrojë një kapacitet të madh deri në 35L për të ruajtur më shumë sende.
[ MBROJTJE E DYFISHTE ]: Çanta shpine e kompjuterit me guaskë të fortë FENRUIEN është bërë nga PC&ABS i papërshkueshëm nga uji me densitet të lartë dhe oxford për të siguruar që artikujt tuaj të qëndrojnë të thatë gjatë shiut të lehtë. Pambuku PE do të mbrojë laptopët tuaj dhe sendet e vlefshme nga goditja
Çanta e lehtë e shpinës së udhëtimit me teknologji inteligjente skanimi mund të hapet lirshëm 90-180 gradë, duke ju lejuar të kaloni shpejt kontrollin e sigurisë së aeroportit dhe t’i mbani gjërat të rregullta. Bllokimi doganor TSA mund të mbrojë artikujt tuaj nga hajdutët (Ju lutemi mos vendosni një fjalëkalim përpara se të lexoni udhëzimet)
[ DIZAJN ERGONOMIK ] : Rrip i rregullueshëm i gjoksit dhe rripa supe në formë rrjete S që ajrosen kundër rrëshqitjes me kalim të bollshëm sfungjeri ndihmojnë në lehtësimin e stresit nga shpatullat tuaja. Jastëku i shpinës 3D me hoje mjalti mund të zvogëlojë ndjesinë e dhimbjes së shpinës.
[ PORTA E KARKIMIT USB ]: Kablloja e karikimit është e përshtatshme për të karikuar telefonin tuaj celular duke lidhur bankën tuaj të energjisë, kjo çantë shpine e hollë USB mund t’ju çlirojë duart nga banka e rrymës (Powerbank nuk përfshihet)

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Cante shpine Unisex | BANGE Backpack”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products