Përshkrim

Çanta e Shpines Xiaomi Mi City 2 është bërë nga materiali polister me cilësi të lartë për të mbrojtur mallrat tuaja nga uji.

Rreshtimi i brendshëm jashtëzakonisht i butë me fibër poliester do të sigurojë mbrojtje optimale për sendet e ruajtjes nga gërvishtjet dhe çarjet gjatë lëvizjes së përdoruesit. Në veçanti, pëlhura e jashtme është gjithashtu e pajisur me rezistencë të butë ndaj ujit. Kështu, çanta e shpinës do të bëhet më e gjithanshme gjatë përdorimit të përditshëm.
Produkti synon të duket i thjeshtë dhe elegant në dizajn.Kjo premton të jetë zgjidhja më e mirë për një çantë shpine të gjithanshme me të gjitha nevojat që nga shkuarja në shkollë, shkuarja në punë, udhëtimet afatshkurtra,…

Prandaj, pjesa e brendshme e shpinës është projektuar me një ndarje të veçantë laptopi me shumë ndarje të tjera të vogla. , duke e bërë më të përshtatshëm dhe të rregullt rregullimin e përmbajtjes brenda. Me përmasat 305 x 140 x 400 mm, kjo çantë shpine mund të vendosë laptopë me madhësi 15,6 inç ose më pak, shumë bagazhe të tjera.

Niveli i perfeksionit të produktit është mjaft i mirë, qepjet dhe detajet e zinxhirit janë të dizajnuara mjaft fort. Rripi i çantës së shpinës është projektuar me një jastëk mjaft të trashë, i kombinuar me mbushjen në anën e pasme, duke kontribuar në ndjesinë e përdorimit të gjithmonë të rehatshme dhe komode.Dizajni katror 3-dimensional është i fiksuar me një pllakë çeliku mangani sipër për elasticitet dhe formë të mirë.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Çante Shpine Xiaomi Mi City 2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products