Çante Shpine Xiaomi Mi City 2

4,990 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Materiali poliestër,
Rezistent ndaj ujit
Vëllimi 17L,
Perdorimi:Unisex,
Dizajn me 4 ndarje ruajtese,
Rripa të mbushur me sfungjer për rehati maksimale,
Madhësia standarde 305×140 x 400 mm,

Kodi: k28-101 Kategoritë: , , , Etiketa: ,

Çanta e Shpines Xiaomi Mi City 2 është bërë nga materiali polister me cilësi të lartë për të mbrojtur mallrat tuaja nga uji.

Rreshtimi i brendshëm jashtëzakonisht i butë me fibër poliester do të sigurojë mbrojtje optimale për sendet e ruajtjes nga gërvishtjet dhe çarjet gjatë lëvizjes së përdoruesit. Në veçanti, pëlhura e jashtme është gjithashtu e pajisur me rezistencë të butë ndaj ujit. Kështu, çanta e shpinës do të bëhet më e gjithanshme gjatë përdorimit të përditshëm.
Produkti synon të duket i thjeshtë dhe elegant në dizajn.Kjo premton të jetë zgjidhja më e mirë për një çantë shpine të gjithanshme me të gjitha nevojat që nga shkuarja në shkollë, shkuarja në punë, udhëtimet afatshkurtra,…

Prandaj, pjesa e brendshme e shpinës është projektuar me një ndarje të veçantë laptopi me shumë ndarje të tjera të vogla. , duke e bërë më të përshtatshëm dhe të rregullt rregullimin e përmbajtjes brenda. Me përmasat 305 x 140 x 400 mm, kjo çantë shpine mund të vendosë laptopë me madhësi 15,6 inç ose më pak, shumë bagazhe të tjera.

Niveli i perfeksionit të produktit është mjaft i mirë, qepjet dhe detajet e zinxhirit janë të dizajnuara mjaft fort. Rripi i çantës së shpinës është projektuar me një jastëk mjaft të trashë, i kombinuar me mbushjen në anën e pasme, duke kontribuar në ndjesinë e përdorimit të gjithmonë të rehatshme dhe komode.Dizajni katror 3-dimensional është i fiksuar me një pllakë çeliku mangani sipër për elasticitet dhe formë të mirë.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Çante Shpine Xiaomi Mi City 2”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Çante Shpine Xiaomi Mi City 2