Përshkrim

Cante sportive me porte Usb per te karikuar pajisjet tuaja smart.

E lehte dhe e rehatshme ne mbajtje, ofron gjithashtu kapacitet te madh mbajtes.

Canta permban nje pore te pershtatshem te karikimit te jashtem USB, dizajn te personalizuar te bllokimit te zinxhirit kunder vjedhjes.

Xhepat e jashtem ofrojne akses te lehte ne gjerat tuaja.

Kjo cante eshte absolutisht e perkryer per te mbajtur pajisje/aksesorë te tille si kufje, tablet, PS Vita, power-bank, bllok shenimesh, lapsa/stilolapsa dhe me shume.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Çante sportive Bange BG-22085”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products