Çante sportive Bange BG-22085

3,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Materiali: Fibër karboni + EPU  e papershkueshme  nga uji
  • Dizajn i personalizuar i zinxhirit te bllokimit kunder vjedhjes
  • Ngjyra: e zezë, e kuqe,kamuflazh
  • Madhësia: 18*34*10cm (L*P*L)
  • Porta USB: 3

Cante sportive me porte Usb per te karikuar pajisjet tuaja smart.

E lehte dhe e rehatshme ne mbajtje, ofron gjithashtu kapacitet te madh mbajtes.

Canta permban nje pore te pershtatshem te karikimit te jashtem USB, dizajn te personalizuar te bllokimit te zinxhirit kunder vjedhjes.

Xhepat e jashtem ofrojne akses te lehte ne gjerat tuaja.

Kjo cante eshte absolutisht e perkryer per te mbajtur pajisje/aksesorë te tille si kufje, tablet, PS Vita, power-bank, bllok shenimesh, lapsa/stilolapsa dhe me shume.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Çante sportive Bange BG-22085”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Çante sportive Bange BG-22085