Cante termike cilesore

1,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: K148-17

Ideale për ruajtjen e sendeve apo ushqimin e fëmijëve.
Me 2 ndarje të ndryshme me zinxhirë.
▫️Rripa që mund ta mbani në dorë apo krahë.
▫️E vogël dhe praktike.
▫️Mban ushqimin e freskët.
▫️Me përmasa: 30*30*20 cm.
▫️Në gjendje me ngjyrë blu dhe gri.
Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Cante termike cilesore”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu