Përshkrim

Ideale për ruajtjen e sendeve apo ushqimin e fëmijëve.
Me 2 ndarje të ndryshme me zinxhirë.
▫️Rripa që mund ta mbani në dorë apo krahë.
▫️E vogël dhe praktike.
▫️Mban ushqimin e freskët.
▫️Me përmasa: 30*30*20 cm.
▫️Në gjendje me ngjyrë blu dhe gri.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Cante termike cilesore”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products