Përshkrim

Kapaciteti: 25 litra

Përmasat: 32.5 x 21 x 34.5 cm.
Stili i lehtë është një linjë e re e çantave termike të përshtatshme për përdorim të përditshëm.

Perfect për transportimin e ushqimit të ngrirë nga supermarketi në shtëpi.

Ka një trashësi prej 4 mm

Izolim me shkumë dhe brenda është e veshur në alumin dhe në sajë të formës së saj mban shishe 2L.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Cante Termike Easy Style”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products