Përshkrim

“CAROTINA PLUS SCHOOL OF WRITING”

Set i cili do i mesoje femijes tuaj te shkruaje dhe te lexoje.
Set i perbere nga dy tabela te bardha te personalizuara, ku femijet mund te shkruajne lehtesisht.
E perbere me karton te trashe dhe cilesor!
Made in Italy!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “CAROTINA PLUS SCHOOL OF WRITING”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products