Përshkrim

Celular LAND ROVER

Me 2 karta SIM dhe Karte Memorie

Madhesia e ekranit 2.4 inç

Telefon IP67 i papërshkueshëm nga uji, pluhuri dhe rezistent ndaj goditjeve.

Kapaciteti i baterise 3800mAh

Kamera e pasme: 1.3MP

Rezoluta 320 x 240 pixel

Garancia 1 muaj

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Celular LAND ROVER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products