Përshkrim

Model Vk World V3 Plus.

Procesor: MTK6261, 1GHz
RAM: 32MB
Memoria e brendshme: 32MB
Karte Memorie deri në 8GB
Madhësia e ekranit: 2.4 inç
Rezolucioni i ekranit: 240×320
Rrjeti: 2G GSM: 850/900/1800/1900
Bluetooth
Radio FM
Kapaciteti i baterisë: 4000 mAh
Kohëzgjatja e përdorimit: deri në 72 orë
Koha e baterisë: deri në 15 ditë
Kamera e pasme 2 MP
IP54 I papërshkueshëm nga uji, I papërshkueshëm nga pluhuri.
2 Karta SIM
Mikro USB qe mund te karikoni dhe celulare te tjere.
Përmasat e produktit: 143x 57x 17mm (L x Ve x D)

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Celular VKWorld V3 Plus”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products