Përshkrim

Model Vkworld Stone V3 Max

Band 2G: GSM 800/900/1800/1900 MHz

I papërshkueshëm nga uji dhe nga pluhuri

Memoria 64MB + 64MB  

Micro SD / TF deri në 8GB  

Madhesia e ekranit 2.4 Inch  

Rezoluta 240 * 320 pixels  

Me Bluetooth

Kamera 1.3MP  

Dimensionset 130 * 53 * 22 mm  

Pesha 190g  

Bateri 5300mAh 

Garancia 1 muaj

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Celular VKWORLD V3 Max”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products