Përshkrim

Makina CS80 është një risi me të vërtetë e zgjuar. E thjeshtë për t’u përdorur, e shpejtë dhe thelbësore me dy butona përzgjedhjeje në versionin automatik për kafenë tuaj të gjatë ose të shkurtër dhe një mbajtëse filxhani për filxhanë të vegjël apo të mëdhenjë.
Makina e ekspresit CS80 mburret me 12 cm në gjerësinë e përparme dhe nxjerrjen e shkëlqyeshme të kafesë.
Kompakte dhe me linja ideale, me pjesën e gomave që të ketë një pozicion të qëndrueshëm.
CS80 per sistemin Supeba.

Specifikimet teknike:

Fuqia e pajisjes: 1050V
Kapaciteti i serbatorit: 0.6L
Dimensionet: 12x37cm 5×24.5cm
Pesha: 3,75kg.

Kapsulat dhurate do te jene nje kombinim i shijshem per ata qe vertet e duan kafen.

Kapsula Scirocco –> Kafe e dendur dhe kremoze me nje arome te lehte druri tropikal.
Levante –> Me shije te bute dhe te ekuilibruar, eshte ekspresi klasik italian.
Maestrale –> 100% Arabike per shijet me te ndjeshme.
Suave dekafeinato –> Nje kafe e vertete ekspres pa kaifene.
Caj –> I shijshem dhe delikat, me shije limoni. Eshte perfekt per momentet e ndryshme te dites.
Mini cokollate –> Me baze kakao dhe qumeshti, me densitet delikat, eshte shija me e kerkuar.
Pije e bardhe –> Me shije qumeshti, eshte perfekte per te krijuar variante te pelqyeshme te cajit dhe kafes.
Orzo/Elb –> Natyral dhe i shendetshem, eshte perfekt per te filluar diten me energjine e deshiruar.
Ginseng –>Me shije unike dhe stimuluese, eshte rigjeneruese per funksione te perditshme te mendjes.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Ekspres CS80 Covim+ 18 Kapsula dhurate”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products