Përshkrim

Dell AIO Inspiron 3048

 20 inç LED HD 1600x900pix Jo-Touch

Intel Pentium G3250T (2.8 GHz, 3MB)

 4096MB (1x4GB) DDR3 1600Mhz

1TB 5400rpm HDD

 Intel HD Graphics

DVD +/- RW

 Wireless + BT

 Win8.1 64 bit

 Tastiera dhe Mouse

Wireless Dell KM632

Garancia 1 vit

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Dell AIO Inspiron 3048, 20 Inch LED HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products