Depilator 4N1 GEMEI

2,490 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Fuqia: 3W;
Tensioni: 220-240 Volt;
Frekuenca: 50-60Hz;
Jetëgjatësia e baterisë: 45 minuta;
Aplikim për heqjen e qimeve të thata dhe të lagështa;
Punon njëkohësisht nga furnizimi me energji elektrike;
Koha e karikimit të plotë: 8 orë;
Grykë të zëvendësueshme: 4 copë;

Kodi: K86-250 Kategoritë: ,

DepilatorI Professional 4n1  eshte  Ideale për linjën e bikinit, nënsqetullave dhe këmbëve

Efiçent dhe pa dhimbje, ndryshe nga metodat tradicionale kimike dhe të shtrëngimit që kërkojnë kohë dhe të dhimbshme, ky depilator mund t’i heqë qimet në vetëm 5 minuta pa dhimbje ose pa rehati.

Dizajni elegant është krijuar posaçërisht për gratë dhe vajzat. Dizajni i tij e bën të lehtë për te trajtuar dhe të lehtë për te ndryshuar qëllimet  ndryshme per të cilet  përdoret.

Epilatori ka një mënyrë pune. I përshtatshëm për epilim në banjë ose dush.

.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Depilator 4N1 GEMEI”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu