Përshkrim

DepilatorI Professional 4n1  eshte  Ideale për linjën e bikinit, nënsqetullave dhe këmbëve

Efiçent dhe pa dhimbje, ndryshe nga metodat tradicionale kimike dhe të shtrëngimit që kërkojnë kohë dhe të dhimbshme, ky depilator mund t’i heqë qimet në vetëm 5 minuta pa dhimbje ose pa rehati.

Dizajni elegant është krijuar posaçërisht për gratë dhe vajzat. Dizajni i tij e bën të lehtë për te trajtuar dhe të lehtë për te ndryshuar qëllimet  ndryshme per të cilet  përdoret.

Epilatori ka një mënyrë pune. I përshtatshëm për epilim në banjë ose dush.

.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Depilator 4N1 GEMEI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products