Përshkrim

A keni menduar qe mund te keni nje ndjesi mendafshi ne lekure e cila zgjat deri ne 4 jave? Jo vetem kaq! Mund ta pastroni fytyren 8 here me mire sesa pastrimi manual, masazhoni fytyren dhe te rrisni qarkullimin e gjakut, eleminoni lekuren e vdekur nga kembet dhe pjese te tjera te trupit. Te gjitha keto: VETEM ME NJE PAJISJE!

  • *Heq me rrenje te gjitha qimet, madje edhe ato te shkurtra deri ne 0.5mm.

 

  • *Redukton daljen e qimeve dhe i rrallon ato me kalimin e kohes dhe me perdorim te rregullt.

 

  • *Pastron fytyren nga papastertite dhe makeup, pastron thellesisht poret. Eshte nje zgjedhje fanatastike per te gjitha tipet e lekures.

 

  • *Masazhon dhe eksfolion fytyren duke relaksuar muskujt dhe rritur qarkullimin e gjakut, gje qe rrit prodhimin e kolagjenit ne lekure.

 

  • *Pastron dhe eleminon kallot dhe lekuren e vdekur pa irritime.

 

  • Paketimi perfshin 5 aksesore:

   1. 1. Koke depiluese me rrenje,

 

   1. 2. Koke prerese qimesh,

 

   1. 3. Furce pastruese per fytyren dhe qafen,

 

   1. 4. Masazhues fytyre,

 

   1. 5. Koke per eleminimin e kallove dhe karikuesin.

*Te gjitha kokat jane WATERPROOF, keshtu qe mund ta perdorni edhe ne dush.
*Karikohet per 8-10 ore dhe zgjat per nje perdorim 40-60 minuta.

Material HIPOALERGJIK: Pajisja eshte e TESTUAR & CERTIFIKUAR per tu perdorur nga personat me lekure te ndjeshme.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Depilator 5 ne 1 Find Back”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products