Description

A keni menduar qe mund te keni nje ndjesi mendafshi ne lekure e cila zgjat deri ne 4 jave? Jo vetem kaq! Mund ta pastroni fytyren 8 here me mire sesa pastrimi manual, masazhoni fytyren dhe te rrisni qarkullimin e gjakut, eleminoni lekuren e vdekur nga kembet dhe pjese te tjera te trupit. Te gjitha keto: VETEM ME NJE PAJISJE!

  • *Heq me rrenje te gjitha qimet, madje edhe ato te shkurtra deri ne 0.5mm.

 

  • *Redukton daljen e qimeve dhe i rrallon ato me kalimin e kohes dhe me perdorim te rregullt.

 

  • *Pastron fytyren nga papastertite dhe makeup, pastron thellesisht poret. Eshte nje zgjedhje fanatastike per te gjitha tipet e lekures.

 

  • *Masazhon dhe eksfolion fytyren duke relaksuar muskujt dhe rritur qarkullimin e gjakut, gje qe rrit prodhimin e kolagjenit ne lekure.

 

  • *Pastron dhe eleminon kallot dhe lekuren e vdekur pa irritime.

 

  • Paketimi perfshin 5 aksesore:

   1. 1. Koke depiluese me rrenje,

 

   1. 2. Koke prerese qimesh,

 

   1. 3. Furce pastruese per fytyren dhe qafen,

 

   1. 4. Masazhues fytyre,

 

   1. 5. Koke per eleminimin e kallove dhe karikuesin.

*Te gjitha kokat jane WATERPROOF, keshtu qe mund ta perdorni edhe ne dush.
*Karikohet per 8-10 ore dhe zgjat per nje perdorim 40-60 minuta.

Material HIPOALERGJIK: Pajisja eshte e TESTUAR & CERTIFIKUAR per tu perdorur nga personat me lekure te ndjeshme.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Depilator 5 ne 1 Find Back”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Damiano 4.63 (8 Reviews)
 • Store Name: smart-shoppingtv
 • Address:
Visit Store
More Products