Përshkrim

  • 2 koka te ndryshme depilatori,
  • 2 pastrues pastrues fytyre,
  • Masazhator per fytyren

Per nje lekure te paster dhe te bute gjate gjithe kohes.

Depilatori ka dy koka te ndryshme per nje depilim perfekt.

Pajisje per nje pastrim te thelle te fytyres  si: pastrim, heqjen e lekures se vdekur, heqjen e pikave te zeza, masazhim etj.

 

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Depilator 5ne1 DSP E-70019”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products