Depilator Finishing Touch JML

990 L1,500 L (-34%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

40 in stock

Ngjyrë argjendi, edicion i ri
Materiali i tehut çelik inox
Burimi i energjisë: Bateri

Koka rrotulluese ju ndihmon të arrini ato vende të vështira për t’u arritur.
Ndriçohet në mënyrë që të mund të shihni të gjitha qimet tuaja të padëshiruara.
Çdo heqës qimesh pa dhimbje vjen me 1 bateri AAA dhe një furçë pastrimi.

Makinë prerëse në një zonë të vogël ne fytyre, në krahun tuaj ose këmbën

Heq pushin menjëherë dhe pa dhimbje

Të sigurt në të gjitha zonat e ndjeshme

Mbyllet si një thikë, nuk do të bëjë qe flokët te rriten përsëri trashë

Vjen me bateri AAA dhe 2 skedarë krehër

YouTube video
Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Depilator Finishing Touch JML”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Depilator Finishing Touch JML

990 L1,500 L (-34%)

Shto në Kasë