Përshkrim

Makina e depilimit Gemei 3N1 për femrat përbëhet nga tre koka të ndryshme ku secila kryen funksionin e saj shumë të rëndësishëm.

Kjo makine është perfekte për depilim sepse është e pajisur me 32 piskatore me tehe të dyfishta ku bëhet e mundur heqja e qimeve me gjithë rrënje vetem me një kalim të vetem.

Depilatori ka përshtatshmëri perfekte me cdo kontur fytyre. Pra nuk shkakton irritime apo acarime te lëkurës.

I përbërë me dy nivele shpejtësie ku secila përcakton edhe fuqinë heqëse të kësaj makine.

Makina është shumë e thjeshtë dhe e lehte në përdorim .

Punon me karikim edhe me bateri, ku ajo arrin te punoje 45 minuta te plota pasi ka marrë karikimin e plotë.

Pastrohet shumë lehtë me anë aksesorëve të pastrimit qe shoqërohen me produktin.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Depilator Gemei 3N1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products