Depilator Gemei 3N1

2,490 L

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

Makina e depilimit për femrat përbëhet nga tre koka të ndryshme ku secila kryen funksionin e saj shumë të rëndësishëm.

Kokat jane ideuar per:

  •  depilimin me shkulje,
  •  depilimin me prerjen e qimeve,
  •  trajtimin e kallove apo qelizave te vdekura në këmbë.
Kodi: K86-269 Kategoritë: , ,

Makina e depilimit Gemei 3N1 për femrat përbëhet nga tre koka të ndryshme ku secila kryen funksionin e saj shumë të rëndësishëm.

Kjo makine është perfekte për depilim sepse është e pajisur me 32 piskatore me tehe të dyfishta ku bëhet e mundur heqja e qimeve me gjithë rrënje vetem me një kalim të vetem.

Depilatori ka përshtatshmëri perfekte me cdo kontur fytyre. Pra nuk shkakton irritime apo acarime te lëkurës.

I përbërë me dy nivele shpejtësie ku secila përcakton edhe fuqinë heqëse të kësaj makine.

Makina është shumë e thjeshtë dhe e lehte në përdorim .

Punon me karikim edhe me bateri, ku ajo arrin te punoje 45 minuta te plota pasi ka marrë karikimin e plotë.

Pastrohet shumë lehtë me anë aksesorëve të pastrimit qe shoqërohen me produktin.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Depilator Gemei 3N1”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu