10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Depilator me fije peri Slique

990 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi:kk-17

Lekura e paster plot shkelqim eshte impakti i pare i kontaktit me te tjeret . Dukuni bukur duke pastruar njehere e mire pushin dhe qimet e teperta nga fytyra.
Make-up-i juaj do te jete me estetik dhe me jetegjate.
🔴Heq ne menyre te sigurte dhe te lehte ne çdo kohe qimet apo pushin nga faqet, mjekra, balli, buzet, duart, kembet etj…
🔴Nuk krijon iritime apo skuqje te lekures.
🔴Ne paketim do te gjeni 10 fije peri rezerve.

Average Rating

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Review For This Product

 1. 01

  by Majlinda Saraci

  DESHIROJ TE BLEJ NJE DEPILATOR ME FIJE PERI

  • by ShoppingTV

   Per te porositur ju lutemi kontaktoni ne +355 69 9593 545 / +355 66 5372 027 ose klikoni opsioni Shporta

Vendor Information

 • Store Name: ShoppingTV
 • Vendor: ShoppingTV
 • Address:
 • 4.07 4.07 rating from 41 reviews

Menu

Depilator me fije peri Slique