Përshkrim

Lekura e paster plot shkelqim eshte impakti i pare i kontaktit me te tjeret . Dukuni bukur duke pastruar njehere e mire pushin dhe qimet e teperta nga fytyra.
Make-up-i juaj do te jete me estetik dhe me jetegjate.
🔴Heq ne menyre te sigurte dhe te lehte ne çdo kohe qimet apo pushin nga faqet, mjekra, balli, buzet, duart, kembet etj…
🔴Nuk krijon iritime apo skuqje te lekures.
🔴Ne paketim do te gjeni 10 fije peri rezerve.

5.0 Average Rating Rated (1 Reviews)

Rated
100%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Submit Your Review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

 1. Majlinda Saraci

  DESHIROJ TE BLEJ NJE DEPILATOR ME FIJE PERI

  Helpful (0) Unhelpful (0)
  • ShoppingTV

   Per te porositur ju lutemi kontaktoni ne +355 69 9593 545 / +355 66 5372 027 ose klikoni opsioni Shporta

   Helpful (0) Unhelpful (0)
     More Products