Description

Ky Depilator eshte mjaft i mire pasi pervec se depilon pa dhimbje mund te perdoret edhe ne dush,eshte higjenik dhe kundra alergjive.

24 Piskatore te rrotullueshme celiku  per perdorim ne cdo pjese te trupit (bikini)

Me dy shpejtesi

 

Aksesoret:  depilatori ,karikues,dhe furce pastrimi.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Depilator Rowenta EP1030F0”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ShoppingTV 4.73 (11 Reviews)
  • Address:
Visit Store
More Products