Përshkrim

Ky Depilator eshte mjaft i mire pasi pervec se depilon pa dhimbje mund te perdoret edhe ne dush,eshte higjenik dhe kundra alergjive.

24 Piskatore te rrotullueshme celiku  per perdorim ne cdo pjese te trupit (bikini)

Me dy shpejtesi

 

Aksesoret:  depilatori ,karikues,dhe furce pastrimi.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Depilator Rowenta EP1030F0”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products