Përshkrim

Ky depilator perdoret ne zonen e duarve,bikinit,kembeve.Pas perdorimit nuk do keni asnje irritim.

Kokrrizat qetesuese do ju masazhojne dhe nuk do ndjeni dhimbje gjate depilimit.Gjithsej 24 psikatore me dy shpejtesi veprimi.

 

Koka cmontohet dhe mund ta lani ne uje per me shume higjen.

Perdoret me korent dhe karikim+furce pastruese +1 piskatore me drite.

Produkt origjinal Rowenta.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “DEPILATOR ROWENTA EP1048F0”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products