Përshkrim

Depilator me 2 koka per prerje dhe shkulje me rrenje. Ju mund ta perdorni ne kembe,duar,bikini.

Nuk krijon irritime gjate depilimit.Jane gjithsej 24 piskatore me dy shpejtesi veprimi.

 

Mund te lahet lehtesisht fale kokave te cmontueshme.+Drite ndricimi.

Kokat e saj pershtaten me format tuaja.

40 min pune pa u vendosur ne prize.

Punon me energji elektrike dhe karikim.

Pastrohet lehtesisht fal furces se vogel.

+ nje cante per transport te thjeshte.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Depilator Rowenta EP9300D0”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products