Përshkrim

Depilatori ka dy shpejtesi. Jane 24 piskatore ne forme Y me koke qe mund te lahet.

Depilimi behet si masazhi duke zvogeluar dhimbjen.

Kompakte dhe e lehte per tu ruajtur.

Ky eshte cilesuar ” DEPILATORI ZEMERBUTE’ i cili nuk do ju shkaktoje dhimbje.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Depilator ROWENTA FLOWER LOVE EP2810F0”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products