Përshkrim

Makina ka një dizajn shumë modern dhe të vecantë e cila përshtatet shumë mirë me dorën tuaj dhe menaxhohet lehtë në të gjithë trupin tuaj.

Lëkura juaj me këtë makinë do të jetë e pastër dhe e lëmuar, mbi të gjitha pas depilimit ju do të ndjeni lëkurën tuaj të butë.

Me këtë makinë ju do të shpëtoni njëherë mirë edhe nga kallot që ju formohen në këmbë ose në duar, pasi ajo i trajton edhe i zhduk.
Ajo përshtatet me cdo lloj tipi lëkure, ndaj edhe është përfekte për të gjitha ju që e doni veten dhe vazhdoni ta doni cdo ditë e më shumë.
Me përmasa të vogla, ju mund ta mbani lehtësisht në cantën tuaj dhe ta merrni me vete edhe gjatë udhëtimeve.
Shumë praktike dhe funksionale.
Vjen me funksione të ndryshme në një makinë të vetme.
Mund ta merrni kudo me vete për shkak të dizajnit shume komod dhe praktik.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Depilator VGR 3N1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products