Depilatori 4ne1 Dsp

3,290 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Kodi: K139-145

Me 4 koka te ndryshme per 4 procese te ndryshem.
Funksionon lekure te thate dhe ne te lagur
Shkulje të qimeve të të gjithë trupit & fytyrës deri edhe 0,5mm
Shkulje të zonave delikate intime te imta
Prerje të qimeve, rruajtje
Pastrim të lëkurës së vdekur vetem per zonen e forte poshte shputes
Karikohet shpejte dhe mban 85 minuta

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Depilatori 4ne1 Dsp”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu