Përshkrim

Me 4 koka te ndryshme per 4 procese te ndryshem.
Funksionon lekure te thate dhe ne te lagur
Shkulje të qimeve të të gjithë trupit & fytyrës deri edhe 0,5mm
Shkulje të zonave delikate intime te imta
Prerje të qimeve, rruajtje
Pastrim të lëkurës së vdekur vetem per zonen e forte poshte shputes
Karikohet shpejte dhe mban 85 minuta

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Depilatori 4ne1 Dsp”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products