Përshkrim

Kjo pajisje ju ndihmon per te verifikuar nese kartmonedhat jane falso apo  jo.

Nepermjet rrezeve ultra violet mund te verifikoni elementet e sigurse qe ka cdo kartmonedhe.

Po ashtu me ndihmen e luper zmadhuese mund te verifikoni edhe shkrihet e sigurise qe ka cdo kartmonedhe.

Eshte e pershtatshme ne restorante,dyqane te ndryshme shitjesh,dhe kudo qe ka qarkullim te kartmonedhave.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Detektor Lekesh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products