Përshkrim

Fuqia: 550w / 85 w

Tensioni:220-240v 50-60 Hz

Rezervuari inox

Drita treguese

Tabaka e heqshme e pikave për pastrim të lehtë

Kompresori më i mirë ftohës me efikasitet të lartë

Çelësi i ndezjes/fikjes për të ftohtë të nxehtë,

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Dispenser Uji Lexical LWD-6003/Ftohje dhe Ngrohje Uji”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products