Dollap këpucësh me 4 rafte

1,490 L

Shitur nga: smart-shoppingtv

9 in stock

Dizajn modern
I lehte dhe i  qëndrueshem
Hapësirë ruajtëse për deri në 12 palë këpucë
Hapësira ndërmjet çdo rafti: përafërsisht. 16 cm
Rafte të bëra nga polipropileni i fortë dhe rezistent ndaj ujit
I lehtë për t’u montuar dhe çmontuar falë sistemit prizë
Ngjyra: e zezë
Dimensionet . 60 x 70.5 x 29.5 cm
pesha: përafërsisht. 1 kg

Kodi: k86-258 Kategoritë: ,

Harrojeni  korridorin  e çrregullt në shtëpinë tuaj!

Rafti i këpucëve me 4 nivele  ofron hapësirë për deri në 12 palë këpucë. Raftet janë prej polipropileni, rezistent ndaj ujit dhe mund të trajtojnë lehtësisht këpucët e lagura. mbajtesja  e ruajtjes së rafteve të këpucëve mund të fshihen me një leckë të lagur kur janë të pista.

Një raft thjesht mund të hiqet nëse duhen ruajtur këpucë të gjata si çizmet ose çizmet e kyçit të këmbës. Ky raft këpucësh me 4 nivele është ideal për t’u përdorur në një gardërobë, dhomë gjumi ose pranë derës së përparme. Në vetëm disa hapa të thjeshtë, rafti i ruajtjes së këpucëve është montuar dhe gati për të zgjidhur problemet tuaja të ruajtjes së këpucëve.  Me këtë raft praktik për ruajtjen e këpucëve ju do të jeni në gjendje të mbani të rregullt  koleksionin tuaj të këpucëve.

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Dollap këpucësh me 4 rafte”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Dollap këpucësh me 4 rafte