Përshkrim

Harrojeni  korridorin  e çrregullt në shtëpinë tuaj!

Rafti i këpucëve me 4 nivele  ofron hapësirë për deri në 12 palë këpucë. Raftet janë prej polipropileni, rezistent ndaj ujit dhe mund të trajtojnë lehtësisht këpucët e lagura. mbajtesja  e ruajtjes së rafteve të këpucëve mund të fshihen me një leckë të lagur kur janë të pista.

Një raft thjesht mund të hiqet nëse duhen ruajtur këpucë të gjata si çizmet ose çizmet e kyçit të këmbës. Ky raft këpucësh me 4 nivele është ideal për t’u përdorur në një gardërobë, dhomë gjumi ose pranë derës së përparme. Në vetëm disa hapa të thjeshtë, rafti i ruajtjes së këpucëve është montuar dhe gati për të zgjidhur problemet tuaja të ruajtjes së këpucëve.  Me këtë raft praktik për ruajtjen e këpucëve ju do të jeni në gjendje të mbani të rregullt  koleksionin tuaj të këpucëve.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Dollap këpucësh me 4 rafte”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products