Dollap per rroba “Storage wardrobe 88130”

2,990 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi:k86-138

Levizja e mobiljeve te renda e veshtireson akoma me shume pastrimin e siperfaqeve posht tyre. Hapsira kufizuese e ambjenteve eshte nje tjeter sfide per te gjithe ne. Zgjidhja vjen me dollapin e rrobave “Storage wardrobe”. Nje tjeter model i dollapit portativ shume i thjeshte dhe praktik per tu pasur ne shtepi!

🛑Praktike per tu levizur ne cdo dhome.
🛑Material pelhure, celiku dhe plastike.
🛑I lehte per tu montuar.
🛑Permasat: 130 x 45 x 175 cm.

Be the first to review “Dollap per rroba “Storage wardrobe 88130””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu

Dollap per rroba “Storage wardrobe 88130”

2,990 L

Add to Cart