Përshkrim

Dizajn i serisë së thjeshtë me ngjyra

Maksimizoni hapësirën sipas hapësirës në dhomë

Mbajeni hapësirën tuaj të rregullt

Dizajn i gjallë dhe plot ngjyra

I lehtë dhe i lëvizshëm

Prodhuar nga material ekologjik

Lehtë për t’u montuar dhe çmontuar

I papërshkueshëm nga uji

E lehtë për tu pastruar dhe mirëmbajtur

Madhësia e produktit: 111cm x 75cm x 37cm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Dollap Portativ me 6 Kuba”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products