Doreza silikoni per larjen e eneve

990 L1,500 L (-34%)

Shitur nga: ShoppingTV

11 in stock

Doreza pastrimi

  • Doreza Magjike Silikoni per pastrim me qindra dhembeza qe shkumojne.
  • Ideale per larjen dhe pastrimin e eneve,perimeve,frutave,orentive te ndryshme,makines ,kafsheve apo cdo gje tjeter.
  • Rezistente edhe ndaj nxehtesise dhe nuk depertojne ujin.
Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Doreza silikoni per larjen e eneve”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Doreza pastrimi

Doreza silikoni per larjen e eneve

990 L1,500 L (-34%)

Shto në Kasë