Përshkrim

Doreza pastrimi

  • Doreza Magjike Silikoni per pastrim me qindra dhembeza qe shkumojne.
  • Ideale per larjen dhe pastrimin e eneve,perimeve,frutave,orentive te ndryshme,makines ,kafsheve apo cdo gje tjeter.
  • Rezistente edhe ndaj nxehtesise dhe nuk depertojne ujin.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Doreza silikoni per larjen e eneve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products