Doreza per te qeruar perime

750 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: k86-172

Category:

Ju duhen vetem 8 sekonda per te qeruar nje patate.

✔️Nderkohe qe lani perimet dhe frutat qeroni ato pa shume mund.
✔️Madje mund te qeroni edhe peshkun per pak minuta.
Be the first to review “Doreza per te qeruar perime”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Doreza per te qeruar perime