Përshkrim

Ju duhen vetem 8 sekonda per te qeruar nje patate.

✔️Nderkohe qe lani perimet dhe frutat qeroni ato pa shume mund.
✔️Madje mund te qeroni edhe peshkun per pak minuta.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Doreza per te qeruar perime”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products